Потреби на 25.08.22

1125-7
В небі, над переднім краєм, висить намисто. Десь перлин більше, десь менше. Таке собі небесне павутиння з коптерів. Кожна наместина, то є очі піхоти та артилерії. То оберіги та маленькі ангели охоронці наших хлопців. Це не перебільшення. Над всією лінією фронту постійно висять в повітрі тисячі коптерів. І по іншому ніяк. Їх збивають, перехвачують, душать РЕБом, вражають кулями та осколками. А вони знову і знову злітають. На слобожанщині ландшафт такий, що постійне спостереження з повітря, це питання життя та смерті в прямому сенсі. Лісосмуги, яри, ліси, перепади висот. Кожної миті звідти може з'явитися ворог.
За рахунок бронетехніки відстані скорочуються за хвилини, на пряму наводку вилітають ворожі танки та починають "розбирати" позиції. Поки включиться арта, вони вже встигають відкотитись. На жаль в нас зараз нема спроможності контролювати все великими БПЛА. А малі комерційні душать РЕБом. На далеко не злітаєш. Та це і не можливо контролювати все великими "крилами".
На тактичному рівні все вирішують хвилини. Хвилини між життям та смертю. Тому кожен підрозділ намагається повісити очі над собою, щоб за рахунок великого Зума, бачити хоча б кілька кілометрів за посадку-другу. Навіть якщо з коптером щось трапиться, він впаде десь поруч. Його можна буде забрати. Коптери сідають тільки на заміну акумуляторів. Потім знову піднімаються в небо. Так весь світовий день. Вночі, при наявності коптерів з тепловізійними камерами, облітають для виявлення поганих окупантів, яких ще видно в теплаки.
Кожен день, кожну хвилину в небі намистом висять тисячі коптерів. На жаль, чим більше їх використовують, тим більше втрат вони несуть. Так це працює. А по іншому ніяк.
Зараз на ізюмькому напрямку потрібні. DJI Mavic 3 та Autel Evo II v2 Rugged Bundle 640T.
25 плашетів для роботи з артою. Теж на жаль витратні матеріали. ОЗУ 4+ Гб,підтримка карти пам'яті 128+ Гб. Андроїд. Діагональ не важлива. Всі підійдуть під різні задачі.
Потужний ноутбук для пілотів та обробки відео. Процессор i7.
І знову величезний список запчастин на урали/камази. Але то буде окремий список коли розберемось з ним. Пікапи та позашляховики 4х4 бажано дизель. Довго на жаль не живуть. Вже вимушено робимо франкенштейнів на СТО з того що вціліло. Виживає не багато.
Підсумую. В пріоритеті квадрокоптери DJI Mavic 3, Autel Evo II v2, Autel Evo II v2 Rugged Bundle 640T з тепловізійною камерою. Позашляховики та пікапи 4х4 (дизель).
І ще повторю - Квадрокоптер DJI Mavic 3 на сьогодні саме вдале рішення за рахунок камери по співвідношенню ціна- ефективність -мертві окупанти-знищена техніка.
Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння.
Нова Пошта
Харків. 1 відділення нової пошти.
Волонтерська група Романа Доніка 050 400 56 24
PayPal
5168 7451 1010 5332
4731 2196 1942 3175
Донік. Р

Помочь деньгами

Вход