Триває "битва за Донбас"

27868875954399844893668013704851371352853315n
Триває "битва за Донбас". Ціною надлюдських зусиль та неймовірного, безмежного героїзму, ЗСУ утримує ізюмський напрямок. Страшно навіть думати ціною яких втрат та зусиль дається нам кожний день цієї битви. Це біль, яка не відпускає ні на секунду.
Харків, не дивлячись на успіхи навколо міста, готується до оборони. Бачу як підсилюються деякі речі, які підвищують обороноздатність міста. На окупованих територіях загарбники в деяких населених пунктах пробують робити примусове відселення. На вибір дають два шляхи. Мобілізація для війни з "кієвскай нацискай хунтай", або евакуація на територію Росії. Через фільтраційні табори. А далі, ще будуть табори, тільки вже не фільтраційні. З окупованих територій вивозять техніку, обладнання та все цінне що можуть вивезти. Ілюзій що вони прийшли тільки для того щоб змінити нам владу, та залишити типу як було, вже нема ні в кого. Відселення, вбивства, депортації, пограбування, табори. Це те що очікує кожного з нас. Якщо не встоїмо. Зараз, на жаль досі річ іде про існування держави. І небезпека не минула. Хвиля за хвилею йдуть атаки на ізюмському напрямку. Артилерія, ракети, авіація, танки.
За вчорашній день, в смузі ОУВ Слобода, втрати ворога - танки -5 шт; БМП-2 од; гелікоптер Ка-52 -1 од. (95 бригада приземлила); автомобільна техніка -1 од. Недолюди - 40 шт.
На Ізюмському напрямку бої йдуть на коротких дистанціях. Більшість бронетехніки знищено ручними протитанковими засобами. Три потужні атаки піхоти підсиленої танками. 5 ракетних ударів. 3 авіаційні удари. Артилерійські обстріли вже ніхто не рахує. Більше чим пів сотні.
При такій інтенсивності витратні матеріали все. Абсолютно все. Автомобілі, коптери, прилади нічного та тепловізійного спектра. Та що там автомобілі. Треба розуміти, що наше з вами життя, зараз теж витратний матеріал при захисті незалежності, та навіть просто існування України. І тут не до пафоса. Тут просто хочеться встигнути зробити максимально більше, щоб хлопці могли більш ефективно нищити ворога. Такий час нам достався. Що кожне наше життя, то маленька монетка, яка падає на чашу терезів. І може саме вона буде тою монеткою, яка заставить переламати навалу, та почне схиляти терези в наш бік. Тримаймося, незламні.
Дякуємо всім хто допомагає.
Потрібні - Autel EVO II Pro V2 з додатковими батареями. Якщо є можливість вибору, то 4К камери досить. Краще купити з тепловізором. Або тепловізійну голову окремо. Аутел з тепловізійною головою, це мрія кожного пілота. Це як живого єдинорога погладити. Дітям можна розповідати. З DJI по дальності зараз кращий - DJI Mavic 3. Бажано Combo, або з додатковими батареями. Аккумулятори на дрони Autel EVO II Pro V2 та DJI Mavic 3.
Тепловізійні та нічні оптичні прилади. Позаляховики. 4х4 бажано рамні. Бажано дизель. Обов'язково в доброму технічному стані. Нам нема коли, де і чим їх обслуговувати або ремонтувати після приїду до Харкова. Будь ласка, не везіть автохлам. Вчора у одного з артилеристів мітсубісі паджеро розламався навпіл. Просто розвалився. І нема до чого приваритися. Річ не в тім, що авто стало. Річ в тім що кожне зламане авто, то не виконана задача. Бойова задача. З наслідками ціною в життя.
Колись потім, ми може щось цим авто і зробимо. Але зараз нема можливості. Зразу в бій.
Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння.
PayPal

5168 7451 1010 5332
4731 2196 1942 3175
Донік Р
Перекази на картки з інших банків можуть глючити. Тому-
Альтернативні реквізити для переказів в гривні по посиланню
https://www.facebook.com/skitalec/posts/5316906751674576

Помочь деньгами

Вход