Роман Доник : Генерал Боріскин, який не потопляє

Іноді, правда, хочеться заволати дурним голосом "тут нічого вже не змінити, господь пали!"
І виїхати до ебеням, куди небудь в село. А краще в якусь європейське село ....
Всі пам'ятають генерала Боріскина? того самого генерал-лейтенанта, якому дачу в Лютеже спалили в кінці майдану. Того, який на початку АТО забороняв вішати озброєння на Миг 24 і вертоліт за ковбасою і берцями ганяв.

Його потім шарпали за підозрою в шпигунстві.

Знаєте хто він зараз? ІО командувача сухопутними військами. І реально збирається стати командувачем. Хто то потрапив під люстрацію, хто то в АТО. А цей ось кристально чесний чувак виявляється відповідною кандидатурою. Кращого не знайшлося.
Думаєте, його налякала історія з вертольотами і тим, що з його вини загинули люди і були збиті літаки? Та фіг там.

Він взагалі висновків не робить.
Зараз його як місцевого князька, возять 4 (!). Чотири блядь, водія, контрактника інструктора, які повинні при 169 навчальному центрі людей навчати. Не з батальйону забеспечення, штатного водія собі взяв, а 4 контрактника інструктора з Автобата. Два його 8 місяців відкатали, він їх міняє на ще двох свіжих. Але старих назад не відпускає.
А дачу в Ровжах будують прапора з того ж 169 навчального центру. Ті самі прапора, які повинні техніку ремонтувати.

Нікому не потрібно розповідати, як техніка з приходить в АТО і сиплеться через два дні?
Так ось це з таких виродків хворих на голову, які вирішили що їм все можна і їм всі повинні.
І саме паскудне, що бля управи на них за законом немає.
У нас дика бракує кадрів. в АТО реально не вистачає підготовлених людей.
Звідки вони візьмуться, якщо інструктора будують дачі і возять генералів.
Ну про побори та інші дрібниці, навіть говорити не буду. Похеру йому все.
................

"Генерал Борискин. Один з керівників АТО на першому етапі, він категорично забороняв вішати озброєння на МІ-24 (літали без підвісів). Льотчики просили - ну хоч НУРСи давайте почепим. Відповідь категорична: ні. Поки 2.05.14 їх не позбивали, навіть відповісти було нічим (на вертольотах не було зброї). Ось по-цьому решта екіпажі відмовилися вилітати, а піднесли це як малодушність і боягузтво. Типу 15 осіб (5 екіпажів) злякалися, і по них буде заведено кримінальну справу. а зараз різко замовкли про цей випадок, видно трохи розібралися. Етнічний росіянин, родичі в Москві. До чого скотина знахабнів - дзвонить командиру частини, яка розташована за 500 км і каже: "організуй палицю копченої ковбаси і нові берци, а то мої зносилися, я пришлю вертоліт - передаси ". Акуеть - порахуйте скільки гасу спалили і одну годину роботи МІ-8 коштує близько 3000 у.є. А ми по 5 грн на 565 смс скидаємо.

Років 5 тому цього п .... у знімали з посади за корупцію (брав хабарі і довів підлеглого до смерті). Ну як зняли, з однієї посади зняли, а на рівнозначну перевели, тільки в інший регіон, подалі з очей. А зараз він знову сплив. " 

http://sveola.blogspot.com/2014/11/blog-post_10.html 
 

Помочь деньгами

Вход