Активіст Доник: На злітній смузі Донецького аеропорту йде танковий бій

Станом на 27 вересня в аеропорту залишалося лише одне приміщення, в якому могли ховатися захисники, розповів харківський волонтер Роман Доник.


Всім заходячим в ці дні в донецький аеропорт, потрібно ставити пам'ятник. Таких запеклих боїв, ця війна здається ще не бачила. Про це у Facebook написав харківський волонтер Роман Доник, що допомагає в постачанні сил АТО.

За словами Доніка, запеклість боїв за аеропорт визнають і бойовики. Активіст сподівається, що аеропорт дійсно коштує тих втрат, яких зазнала українська армія і що якщо його віддадуть, то тільки в замін на "щось дуже важливе".

"Вчора у всьому аеропорту залишалося лише одне приміщення, в якому могли ховатися наші захисники. Безперервні Атаки", - повідомив Доник.

За його словами, якщо б вчора разом з танками в аеропорт не зайшла тактична група Правого сектора, не відомо, як протрималися б оборонці.

"Сьогодні аеропорт посилили тактичною групою (батальйоном) 79 аеромобільної бригади і важкою бронею.
Зараз на злітній смузі йде танковий бій. Втрати великі. Сьогодні 5 трехсотих і 2 двухсотих. А ще тривають атаки", - продовжив Доник.

Він також додав, що за його інформацією в аеропорт повинні підійти додаткові підкріплення, в тому числі "Правий Сектор".

Пізніше активіст повідомив, що в аеропорту було знищено ще два танки терористів.

"Один залишився в центрі, другий відтягнули. Бій іде. Допоможи їм, Господи", - написав Доник.

Один із захисників аеропорту Донецьк, кулеметник 93-ї механізованої бригади Олександр Сергєєв повідомив, що в бою загинув їхній ротний і він збирається негайно повернутися з відпустки на передову.

"В Донецькому аеропорту постійний запах смерті. Запах мертвих тіл і крові. Вони ніколи не вивітрюються, тому що своїх 200 і 300-х ми відразу вивозимо, а ворог своїх не прибирає, бо на передньому краї постійно стрілянина, перехресний вогонь. Трупи там всюди", - розповів Сергєєв.

 

https://ukr.media/ukrain/212375/ 

Помочь деньгами

Вход