Ми зовсім не помітно входимо в літо

28173345455350518965267263871471488225146226n

Мені б дуже хотілося написати якихось ура переможних новин, але в мене їх нема. Є втома, спустошення, якесь отупіння, та розуміння що ми досі ліземо в гору. А ще впевненість, що ми близькі до піку і скоро вже виліземо на цю бісову гору. Так, перелом вже скоро і буде легше, але ми досі ліземо в гору. Втрачаючи наймотивованіших. Не тому що хтось щось не так робить. А тому що війна і російська навала. Тому що росія воює не рахуючись ні з чим, за методами середньовіччя. Тому що перелому ще нема. Та тому що зброя ще йде. А встояти треба зараз. Встояти та переламати хребта окупанту.

А це процес дуже важкий та не скорий. І на жаль без втрат не буває. І це саме страшне. Коли від людини майже нічого не залежить. Як не залежить куди прилетить снаряд чи ракета. Від цього неможливо захиститися. Днями втратили один мікроавтобус та ударний коптер. Накрило ураганами. При всьому наявному досвіду можливе буть що. Люди цілі. Технічну готовність будемо відновлювати. Великий бабайка відпрацював свою вартість вже сотні раз. Не самий поганий розмін. Хоча і прикро.
В принципі, вибір в нас не дуже великий. Хоча можна цілодобово повторювати мантру про те, як і хто не підготувався до війни, призначати винних та спочивати від трудів фісбучних з відчуттям виконаного обов'язку. А можна робити для перемоги те що від нас залежить. Можна і те і інше, але як показує практика, таких випадків дуже мало. Чомусь таке сумісництво не дуже ефективно виходить.
Ми зовсім не помітно входимо в літо. А це значить. Спека, відсутність умов, води, піт, пил та все таке інше. Неможливість банально помитися в окопах під обстрілами. Тому повертаємося до речей першої необхідності. Футболки. Кольори мілітарних кольорів, шкарпетки, нижня білизна. Вологі серветки (бажано з пластиковим клапаном на упаковці), засоби від кліщів та комарів, краплі в очі (пил, дрібні тверді частки), крем для ніг ( від грибка), дитячі присипки (тальк). Логістика з за кордону. До Івано-Франківська на ГО, далі завантажать у автівки для військових, та поїде до нас.
Нова Пошта, м. Івано-Франківськ, 1 відділення ГО "Громадська ініціатива Галичини" +380673423231
Медикам під Харків, для евакуації поранених в нічний час потрібні прилади нічного бачення з кріпленням на каску. Покоління 2+ з відключенням підсвітки. Бажано бінокуляри, але як буде. Зарядні пристрої для акумуляторів. Павербанки на сонячних батареях.
Може в когось пара старлінків лежить без діла, ми викупимо. Ну, це так, пофантазувати.
Потрібно постійно - коптери - DJI Maviс3 (комбо або з додатковими батареями). Найкраща з доступних камер, сама більша відстань польоту. З активацією проблем не буде. З аероскопами теж, бо вже є розробка українських фахівців, яка робить мавіки невидимим для аероскопів.
Autel EVO II Pro V2 з додатковими батареями. (з тепловізійними камерами для літа це просто надефективні засоби розвідки та дорозвідки)
Автомобілі позашляховики та пікапи 4х4 в доброму технічному стані, мікроавтобуси (бажано 4х4) з високим кліренсом.
Тепловізори та прилади нічного бачення. Оптика та засоби спостереження.
Харків. 1 відділення нової пошти.
Волонтерська група Романа Доніка 050 400 56 24
Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння.
PayPal
5168 7451 1010 5332
4731 2196 1942 3175
Донік Р
Перекази на картки з інших банків можуть глючити. Тому-
Альтернативні реквізити для переказів в гривні по посиланню
https://www.facebook.com/skitalec/posts/5316906751674576

Помочь деньгами

Вход